5 gier na baby shower. 0
5 gier na baby shower.

1. Dobre rady.

Rozdaj gościom po karteczce i poproś o napisanie rady dla oczekującej mamy – w pierwszym roku macierzyństwa. Włóżcie karteczki do słoiczka – rady mogą dotyczyć różnych aspektów: opieki nad maleństwem, dbania o siebie, relacji z partnerem, etc. Następnie przyszła mama losuje rady ze słoiczka i czyta na głos.

2. Znajdź dziecko.

Poproś gości, aby przynieśli swoje zdjęcia z wieku niemowlęcego. Zbierz fotografie przy wejściu, i przyczep do tablicy – z numerkami – bądź rozłóż na stole. Rozdaj gościom po kartce papieru i poproś, aby do każdego numerku zdjęcia przypisali osobę z obecnych. Przygotuj symboliczną nagrodę dla tego, kto odgadnie najwięcej.

3. Skompletuj wyprawkę.

Przygotuj ok. 20 obrazków z rzeczami z wyprawki dla noworodka, z drugiej strony napisz cenę. Pokazuj gościom tylko stronę z ceną, i mają za zadanie odgadnąć rzecz – zapisując na kartce. Następnie, goście podają swoją kartkę osobie po lewej stronie, prowadzący czyta poprawne odpowiedzi – i każdy przyznaje punkty na kartce, którą otrzymał (0 albo 1). Daj symboliczną nagrodę zwycięzcy.

4. Kim jestem ?

Przygotuj zdjęcia sławnych świeżo upieczonych mam (przykładowo – z ostatniego roku). Przyczep gościom na plecach po jednym zdjęciu. Każdy ma za zadanie odgadnąć, jaką sławną mamą jest – zadając pytania innym gościom, na które mogą odpowiadać tylko „tak” albo „nie”.

5. Wybierz imię.

Wspaniały pomysł jeśli wahasz się, które imię wybrać dla Maleństwa – podaj gościom 2-3 imiona, nad którymi jeszcze zastanawiasz się, i zrób głosowanie na kartkach, które następnie włóżcie do słoiczka Później odczytuj karteczki i zapisuj głosy na tablicy.

 

Dobrej zabawy!

 

Zapraszamy do zakupu upominku na baby shower – body niemowlęce z rabatem 10% przy użyciu kodu BLOG.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl