5 powodów dlaczego warto mieć więcej niż 2 dzieci. 0
5 powodów dlaczego warto mieć więcej niż 2 dzieci.

1. Wesoło przy świątecznym stole!

Wspaniała, ciepła, rodzinna atmosfera i przyjemny gwar przy wigilijnym stole – szczególnie, kiedy z czasem rodzina powiększa się o współmałżonków i wnuki - to przeżycie naprawdę wyjątkowe! :)

2. Równiejszy podział obowiązków.

Przy trójce i więcej dzieci potrzebujecie podzielić się obowiązkami, gdyż sama kobieta nie jest w stanie ogarnąć wszystkiego sama – pojawia się konieczność zaangażowania również mężczyzny. ;)

3. Więcej osób do opieki nad starszymi rodzicami.

Dzieci będą miały siebie nawzajem do pomocy przy opiece nad Wami - starszymi rodzicami. Przyglądamy się znajomej – której brat wyjechał - i obarczona sama opieką nad rodzicami nie ma czasu założyć własną rodzinę..

4. Mniejsze obarczanie dorosłych dzieci swoją atencją.

Jako rodzice i teściowie wzrasta szansa, że będziecie mniej zamęczać swoje dorosłe dzieci - żyjąc ich życiem, gdyż mając więcej potomstwa - Wasze zainteresowanie bardziej “rozproszy się”. :)

 5. Zniżki dla Dużej Rodziny!

Od trzeciego dziecka możecie założyć Kartę Dużej Rodziny, która w wielu miejscach uprawnia do zniżek: w sklepach, bawialniach, obiektach sportowych, w kinie, są też zniżki na bilety kolejowe, etc. Oraz, nie zapominajmy o programie Rodzina 500+ :)

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl